facebooktwitteryoutube
Strona główna Promuj zdrowe suplementy i zarabiaj pieniądze
in cera - 25 Mar, 2016
by Kamaja - no comments
Czy kolagen pomaga na rozstępy?

kolagen colway na rozstępy

Jak powstają rozstępy.

Rozstępy powstają wskutek szybkiego przybrania na wadze oraz szybkiemu zrzuceniu jej. Polega zwyczajnie na nadmiernym rozciągnięciu skóry, przez co włókna kolagenowe, z których złożona jest ludzka skóra, ulegają rozwarstwieniu. Kolagen to białko, które jest odpowiedzialne za stan ludzkiej skóry. Około 70% składu ludzkiej skóry to właśnie kolagen. Nadmierne tycie, szybki przyrost tkanki tłuszczowej lub najczęściej ciąża jest powodem powstawania rozstępów. Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba polek pyta zadaje to pytanie: co na rozstępy?

Jaki krem na rozstępy.

Na rynku znajduje się wiele kremów na rozstępy. Pomagają one uelastycznić naszą skórę lub zwyczajnie dostarczają większą ilość kolagenu. Należy pamiętać o tym, aby nie zwlekać z pielęgnacją. Jeżeli wiemy, że w najbliższym czasie przytyjemy lub zwyczajnie zaszłyśmy w ciążę, to należy natychmiast zaopatrzyć się w krem, niwelujący rozstępy.
Rozstępy nie są domeną kobiet, również mężczyźni cierpią na tę dolegliwość. U mężczyzn wiąże się to, z nadmiernym przybraniem na wadzę lub z całkowicie drugiej strony, rozstępy mogą się pojawić w miejscach, gdzie szybko nabraliśmy masy mięśniowej. Takim osobom również polecamy kosmetyki z kolagenem, które zniwelują powstawanie rozstępów do zera.

Co robić, gdy już mamy widoczne rozstępy?

co na rozstępy

Należy działać szybko i stanowczo. Rozstępy to są zwyczajnie uszkodzenia podskórne powstałe w wyniku rozciągnięcia skóry. Organizm ludzki stara się zabliźnić takie miejsca. Powstają tam brzydkie blizny podskórne, które nazywamy rozstępami. Im szybciej zaczniemy stosować kosmetyki kolagenowe, tym łatwiej się pozbędziemy brzydkich przebarwień.

Jaki krem stosować.

Najlepszym wyborem jest krem z kolagenem. Jeżeli chcemy mieć pewność swoich efektów, to musimy wybrać kolagen najlepszej jakości. Obecnie liderem na Polskim, jak i na europejskim rynku jest Colway. Zachęcamy do sprawdzenia ich sklepu https://colwayinternational.com/. Colway jest Polską firmą, która ma szanse stać się światowym liderem w tej dziedzinie. Jeżeli przewidujesz, że będziesz miał/a problemy z rozstępami to kolagen colway zapewni Ci 100% ochrony. Jeżeli się na niego zdecydujesz, to koniecznie wróć na naszego bloga i napisz, jak oceniasz jego skuteczność.

 

Dodaj komentarz