facebooktwitteryoutube
Strona główna Promuj zdrowe suplementy i zarabiaj pieniądze
in kolagen - 31 Mar, 2016
by Kamaja - no comments
Jak zadbać o suchą skórę.

sucha skóra

Prawidłowe nawilżanie skóry.

Sucha skóra niesie za sobą wiele przykrych następstw. Jest to główna przyczyna powstawania tak zwanych “suchych zmarszczek”. Brak odpowiedniego nawilżenia skóry jest czynnikiem przyspieszającym starzenie się jej oraz powstawania różnego rodzaju plam i przebarwień. Jeżeli chcemy czuć się zdrowo i młodo, to w pierwszej kolejności musimy zadbać o dobre nawilżenie naszej skóry.

Przyczyna wysuszania się skóry.

Za odpowiednie nawilżenie naszej skóry jest odpowiedzialny kolagen w niej zawarty. Kolagen nie jest niczym niezwykłym, każdy człowiek produkuje go na własne potrzeby. Jednakże z czasem produkcja ta słabnie i warto jest uzupełniać jego niedobory. Kolagen jest substancją, która odpowiedzialna jest za elastyczność i napięcie skóry przy jednoczesnym jej nawilżeniu. Specjalny układ włókien kolagenowych zapobiega przesuszaniu się skóry oraz pomaga w odpowiednim jej nawilżeniu, co hamuje niemal do zera powstawanie zmarszczek. Jednocześnie gwarantujemy, że jeżeli mamy już problem ze zmarszczkami, to odpowiedni krem kolagenowy cofnie nas bez żadnego problemu o kilka, a nawet kilkanaście lat wstecz.

Główne przyczyny wysuszania się skóry:

  • Brak odpowiedniego nasycenia naszej skóry kolagenem, który odpowiedzialny jest za nawilżenie i elastyczność naszej skóry oraz nieodpowiednie stężenie kwasów omega 3 i 6 w naszym organizmie, te kwasy również warto suplementowć, ponieważ ciężko jest odpowiednią ich ilość dostarczać z pożywienia.
  • klimatyzowane pomieszczenia, jeżeli masz taką możliwość, to korzystaj ze zwykłej wentylacji, o złym wpływie klimatyzacji nie musimy się chyba dużo rozpisywać.
  • nadmierna opalenizna, słońce dostarcza nam cennej witaminy D, jednakże nadmiar promieni słonecznych skutecznie wysuszy naszą skórę, którą będzie trzeba ratować.
  • chlorowana woda, zabija bakterie, ale jednocześnie wysusza naszą skórę.
  • z upływem lat nasza skóra w naturalny sposób traci kolagen, co jest przyczyną wysuszania się jej.
  • mocne, chemiczne kosmetyki, należy uważnie czytać skład kosmetyków i ich nie nadużywać, we wszystkim trzeba znać umiar.

nawilżona skóra

Polecany krem nawilżający.

Jeżeli chcemy skutecznie nawilżyć naszą skórę, pozbyć się zmarszczek, uzyskać odpowiednią sprężystość i witalność to najlepszym wyborem będą kremy kolagenowe firmy Colway. Jest to jedyny producent na świece, który wytworzył takiej jakości kolagen rybi, który jest aktywny chemicznie. Większość kolagenów dostępnych w większości drogerii są zwykłymi hydrolizatami pochodzenia bydlęcego, które mają wątpliwą aktywność biologiczną. Colway zapewnia 100% gwarancji jakości oraz uzupełni w całości zapotrzebowanie naszego organizmu na kolagen. W ten sposób w szybkim czasie uzyskamy pożądane efekty, które utrzymają się na długie lata.

 

Dodaj komentarz