facebooktwitteryoutube
Strona główna Promuj zdrowe suplementy i zarabiaj pieniądze
in cera - 08 Kwi, 2016
by Kamaja - no comments
Kolagen naturalny Colway

Polski sukces

Już od bardzo dawna, Polska nie miała możliwości wypromowania swojej marki na cały świat. Istnieją nieliczne firmy takie jak CD Project, Tiger, Solaris, Wyborowa, Oknoplast czy też Prince Polo, które są markami ogólnoświatowymi. Jest to niezwykle trudne do osiągnięcia, teraz z dumą możemy dopisać do tego szeregu firmę Colway. Szacuje się, że w przeciągu najbliższych lat będzie to największa Polska marka rozpoznawalna na całym świecie. Wszystko to za sprawą naturalnego kolagenu natywnego. Jako jedyny producent kolagenu na świecie opracowali taką formułę kolagenu naturalnego, który jest aktywny biologicznie oraz odporny na zmiany temperatury. Daje to firmie Colway niezwykłe możliwości do ekspansji na resztę świata.

kolagen colway produkty

Czym jest naturalny kolagen Colway?

Kolagen Naturalny stanowi około 30% masy białka ludzkiego i aż 70% masy białka skóry. Dlatego też jest tak cennym składnikiem, którego niedobory skutkują różnego rodzaju powikłaniami. Niedobory kolagenu będą powodowały przesuszanie się skóry oraz jej marszczenie się i starzenie. Uzupełniając brakujący kolagen, możemy spokojnie spowolnić, lub tez całkowicie zahamować proces starzenia sie. Polski kolagen to molekuły kolagenu rybiego pozyskanego w procesie hydratacji (odkrycie Polskich naukowców z Colway), jako jedyne pozostają „żywe”, czyli zostają w formie potrójnej helisy. Jest to ewenement na skalę światową. Kolagen firmy Colway, jako jedyny pozostaje aktywny biologicznie, należy go jednak przechowywać w sterylnych warunkach oraz w temp. maksymalnie do 26°C.

Jak działa kolagen natywny.

Kolagen zawarty w naszym ciele ulega ciągłej wymianie. Dopóki ta wymiana przebiega sprawnie i szybko, to nasza skóra wygląda młodo i zdrowo. Kolagen jako jedyny kosmetyk nie ingeruje w skutek, czyli w powstawanie zmarszczek, atakuje jednak przyczynę, czyli niedobór kolagenu w naszym organizmie. Kolagen Colway jako jedyny wchłania się w głąb skóry, dzięki czemu jego działanie maksymalizuje się.

 

Dodaj komentarz