facebooktwitteryoutube
Strona główna Promuj zdrowe suplementy i zarabiaj pieniądze
in cera - 30 Mar, 2016
by Kamaja - one comment
Kolagen w kapsułkach

Czy kolagen w kapsułkach ma jakikolwiek wpływ na kondycje naszej skóry i tkanki łącznej? Lepiej zadziała kolagen w kremie czy w kapsułkach?

kolagen colway

Jedyny taki kolagen na świecie.

Firma Colway z dumą chwali się tym, że ich kolagen jako jedyny na świecie zawiera wszystkie aminokwasy tworzące halisę kolagenową w drodze do liofilizacjo natywnego kolagenu izolowanego i mają całkowitą rację. Nikomu poza Colway nie udało się tego osiągnąć w jednym produkcie, stawia to więc ten produkt na samym szczycie. Warto też wiedzieć, że znaczna większość kolagenów znajdujących się na półkach sklepowych to zwykłe hydrolizaty rozdrobnionych włókien bydlęcych, które mają wątpliwą aktywność biologiczną. Biorąc to pod uwagę, wybór kolagenu jest niezwykle prosty.

Zapotrzebowanie człowieka na kolagen.

Człowiek w naturalny sposób produkuje kolagen na własne potrzeby. Jednakże im jesteśmy starsi, tym tego kolagenu produkujemy mniej. Jak się okazuje, już od 26 roku życia produkujemy niewystarczającą ilość kolagenu, co skutkuje licznymi chorobami i dolegliwościami takimi jak np. łamanie się włosów i osłabienie ich ogólnej kondycji, pojawianie się zmarszczek i starzenie się skóry oraz odczuwalne stają się bóle stawów i kręgosłupa. Nie bez powodu kolagen natywny firmy Colway jest nazywany serum młodości. Kolagen, z którego się składa uzupełnia w 100% jego niedobory w naszym ciele, dzięki czemu jesteśmy zdrowsi i wyglądamy młodziej.

colvita opakowanie


Aby kolagen działał prawidłowo, musi dostać się pod naszą skórę, i tam działać w sposób aktywny. Kremy kolagenowe z Colway jako jedyne przedostają się głęboko pod skórę, działając dokładnie w tym miejscu, w jakim oczekujemy. Z drugiej strony możemy przyjmować kapsułki z kolagenem, które poprawiają ogólną kondycję naszego ciała. Nie ma przeciwwskazań, które mówią o tym, że mamy się zdecydować na jedna z tym opcji. Każdy może dostosować to wedle własnych potrzeb.

 

Dodaj komentarz