facebooktwitteryoutube
Strona główna Promuj zdrowe suplementy i zarabiaj pieniądze
in cera - 04 Kwi, 2016
by Kamaja - no comments
Kolagenowy szampon na wypadanie włosów

Łysienie na głowie, przerzedzanie się włosów, jak się okazuje, wypadanie ich nie jest domeną mężczyzn. Kobiety również mają spore problemy z wypadającymi włosami. Teraz można temu skutecznie zaradzić.

wypadanie włosów

Przyczyny wypadania włosów.

Włosy wypadają z wielu przyczyn. Przeważnie wiąże się to ze stresem i zmianami hormonalnymi. Efektem tego jest wypadanie włosów. Dzieje się tak, dlatego że organizm przestaje dostarczać odpowiednią ilość białka do włosów. Jest ono niezbędne do poprawnego i zdrowego wzrostu włosów. Im większy jego niedobór, tym większe problemy. Włosy stają się cienkie i łamliwe. Z czasem w naturalny sposób zaczną wypadać i tracić kolor. Najlepszym sposobem, aby temu zapobiec, jest szampon kolagenowy. Kolagen jest głównym budulcem włosów. Dostarczenie dodatkowego kolagenu na skórę głowy sprawi, że nasze włosy “odżyją”. Cebulki włosowe będą dysponowały wystarczającą ilością kolagenu naturalnego, dzięki czemu nasze włosy będą w pełni zdrowia i witalności.

Efekty stosowania szamponu kolagenowego.

  • jako jedyny kolagen na świecie przenika głęboko w głąb skóry, transportując cenny kolagen prosto do cebulek włosowych.
  • po niespełna 14 dniach stosowania naszego szamponu, proces wypadania włosów jest zahamowany do zera, kolagen na stałe polepszył kondycje cebulek włosowych.
  • zdrowe włosy nabierają blasku i objętości, same włosy są sprężyste, dzięki czemu nie plączą się podczas rozczesywania.
  • podczas kuracji należy wstrzymać się z różnego rodzaju lokówkami i prostownicami, wysoka temperatura niekorzystnie wpływa na proces odnowy włosów.
  • włosy muszą mieć czas na regeneracje, potrzeba trochę czasy, aby stare cebulki zaczęły wypuszczać nowe włosy.
  • nasz kolagen w bardzo poprawia kondycje skóry, co za tym idzie, zapomnimy o złuszczającym się naskórku, który powoduje powstawanie łupieżu.
  • szampon kolagenowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób szybko łysiejących, szczególnie panowie powinni być tym zainteresowani, łysienie może znacznie zwolnić, ale nawet zawrócić, co poskutkuje porostem nowych włosów na głowie.
  • liczne badania i doświadczenia pokazują jasno, że szampon z kolagenem skutecznie radzi sobie z łysieniem plackowatym u kobiet. Kolagen zawarty w szamponie regeneruje uszkodzone cebulki włosowe, skutkując nowymi włosami, zapomnimy o łysych plackach na naszej głowie szybciej niż myślimy.


sampon-z-kolagenem3

 

Dodaj komentarz