Najlepsze odżywki kulturystyczne na masę i siłę!
Metadrol opakowanie
Summary
Reviewer
Dbam o zdrowie
Review Date
Reviewed Item
Metadrol
Author Rating
5

Metadrol

Metadrol jest suplementem diety przeznaczonym dla osób, które marzą o idealnej sylwetce. Jego stałe zażywanie stymuluje w naturalny sposób procesy anaboliczne, które odpowiedzialne są za budowę masy mięśniowej, przy maksymalnym spalaniu tkanki tłuszczowej. Bardzo popularny suplement anaboliczny stosowany zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych kulturystów. Pomaga zbudować suchą masę mięśniową w maksymalnie krótkim czasie. Metadrol pozytywnie wpływa na regeneracje mięśni oraz na zakwasy, powstałe po treningu. Przyczynia się to do tego, że możemy dać z siebie więcej za każdym razem na siłowni. Zmniejsza uczucie zmęczenia i poprawia naszą siłę, dzięki czemu, możemy zrobić więcej powtórzeń danego ćwiczenia. Jak wiadomo, każde powtórzenie więcej, dobrze działa na naszą masę mięśniową. Wpłynie pozytywnie na nasz okres masowy, jak i redukcyjny. Dzięki niemu uzyskamy rzeźbę, o jakiej marzyliśmy na każdym treningu. Doświadczeni trenerzy personalni nie wyobrażają sobie treningu bez suplementu takiego jak metadrol. Korzyści, jakie płyną z jego stosowania są wielkie, wystarczy poczytać opinie na jego temat.

Metadrol - informacje

  Działanie:
 • ma silne działanie anaboliczne
 • pobudza przed treningiem
 • naturalny skład
 • przyrost masy już w 2 tyg stosowania
 • likwiduje odczucie zmęczenia i redukuje zakwasy
 • zwiększa siłe i motywację
 • jest idealną alternatywa dla sterydów anabolicznych
 • Polecany przez zawodowców
 • Bezpieczny i skuteczny
 • Skutecznie redukuje tkankę tłuszczową

Najlepszy sposób na zwiększenie masy mięśniowej >>

Oceny końcowa
 • Skuteczność:
 • Szybkość:
 • Rezultaty:
 • Bezpieczeństwo:
Jak działa Somatodrol?

Somatodrol jest idealnym środkiem dla osób, które marzą o idealnej sylwetce. Pomaga on bowiem w budowaniu zdrowej masy mięśniowej. Nie możemy zapominać, że obok białka, jest to najważniejsza odżywka potrzebna, do budowania masy mięśniowej. Stosowanie somatodrolu skutkuje szybkim przyrostem masy mięśniowej poprzez pobudzenie naszego ciała do produkcji testosteronu oraz HGH (hormonu wzrostu). Przyczyni się on w dużej mierze do spalania tkanki tłuszczowej. Jest to bezpieczny środek nawet dla początkujących. Najlepszą cenę Somatodrolu możemy otrzymać bezpośrednio u producenta na jego stronie firmowej.

Zamów Somatodrol na stronie producenta >>


Oceny końcowa
 • Skuteczność:
 • Szybkość:
 • Rezultaty
 • Bezpieczeństwo:
Jak działa Metadrol?

Metadrol to bardzo popularna odżywka stosowana przede wszystkim przez kulturystów. Daje ona bowiem bardzo duże efekty w porównaniu do innych tego typu produktów. Skutecznie łagodzi objawy zakwasów po treningowych dzięki czemu, możemy ćwiczyć intensywniej. Jak wszyscy wiemy, lepszy trening, lepsze efekty. Mamy tutaj na myśli nie tylko budowanie skutecznej masy mięśniowej, ale jednocześnie, przez zwiększenie wysiłku tracimy zbędną tkankę tłuszczowa. Produkt ten jest dostępny bezpośrednio na stronie producenta.

Zamów Metadrol na stronie producenta >>


Oceny końcowa
 • Skuteczność:
 • Szybkość:
 • Rezultaty
 • Bezpieczeństwo:
Jak działa Probolan 50?

Probolan 50 to odżywka, która zostanie doceniona nawet przez zawodowych kulturystów. Jak dowodzą badania, nawet u osób trenujących już długie lata, suplement ten daje całkiem pokaźne efekty. Jego zadaniem jest przede wszystkim budowanie zdrowej masy mięśniowej. Często stosowana u osób, które mają na celu rzeźbienie sylwetki. Jego głównym zadaniem jest przyspieszenie metabolizmu oraz dbanie o dobrą gospodarkę hormonalną. Probolan 50 najlepiej jest zamówić na stronie producenta. Mamy wtedy pewność oryginalnego i świeżego produktu oraz najniższą cenę rynkową.

Zamów Probolan 50 na stronie producenta >>


Ektomorfik, mezomorfik, endomofik - jeden cel

Jeżeli jesteś wiecznym chudzielcem to musisz wiedzieć, że i Ty możesz zostać kulturystą. Są bowiem 3 rodzaje ludzkiej sylwetki, mezomorfik, ektomorfik i endomorfik. Ty prawdopodobnie jesteś ektomorfikiem. Oznacza to tyle, że z natury jesteś chudy i Twój naturalny poziom tkanki tłuszczowej trzyma się na poziomie 8-10 %. Przykładowo dla endomorfika jest to strasznie trudne do osiągnięcia. Dla endomofra standardowy poziom tkanki tłuszczowej trzyma się na poziomie 20-24%. Jak widać, na starcie nie mamy równych szans. Ale można z tym walczyć. Ektomorficy powinni zwyczajnie więcej jeść a endomorficy jeść mniej. Łatwo powiedzieć, ale trudniej zrobić. Na szczęście jest jeden, dobry sposób dla obu tych rodzai sylwetki, aby osiągnąć ten sam cel. Odpowiednia suplementacja takimi preparatami jak np. metadrol. Co to nam da? W obu przypadkach zbudujemy masę mięśniową. W dużym skrócie. Jeżeli jesteś ektomorfikiem, to biorąc dobre suplementy, jedząc (niestety musisz się zmuszać do jedzenia więcej) i ćwicząc nie ma bata, żebyś nie urósł.

Jak to się ma w przypadku endomorfików? Endomorficy mogą spać spokojnie, odpowiednia dieta, ćwiczenia takie same jak u ektomorfików i możemy tracić na wadze. Zbudujemy mięśnie, dodatkowo tracąc zbędną tkankę tłuszczową. Wszystko to dzięki metadrolowi. U endomorfika przydatne okaże się dodatkowe cardio. Podsumowując i endo i ekto mogą osiągnąć dokładnie taki sam cel. Różni ich tylko i wyłącznie dieta. Suplementacja może, a nawet powinna być taka sama. To od was zależy, czy się na to zdecydujecie. Moja rada jest taka. Jeżeli nie macie motywacji, to zamówcie sobie np. metadrol. Wtedy będzie wam szkoda wydanych pieniędzy i żeby się nie zmarnowały, zaczniecie ćwiczyć, a gwarantujemy, że efekty już po jednym nawet opakowaniu, nie pozwolą wam przerwać treningu, ponieważ będziecie chcieli więcej i więcej.

Więcej o typach budowy ciała przeczytamy tutaj https://pl.wikipedia.org/wiki/Typologia_Sheldona

Kamil

Jestem trenerem personalnym od ponad 12 lat. Probolan 50 jest stosunkowo nowy, ale wywarł na mnie duże wrażenie. Zanim zacznę coś polecać swoim klientom, sam muszę to przetestować. Nie chce przecież rzucać słów na wiatr. Jak się okazało, jest to najskuteczniejsza odżywka, jaką miałem przyjemność testować. Mimo że trenuje tak długo, to efekty mnie zaskoczyły. Teraz każdemu nawet początkującemu polecam Probolan 50. Daje to im efekty i motywacje do dalszych ćwiczeń. Jest to ważne, ponieważ wielu moich uczniów rezygnowało, bo efekty ich ćwiczeń były słabe. Jest to naturalne, jednak Probolan zmienia postać rzeczy. Od samego początku. Możemy się cieszyć z efektów i postępów. Od tego czasu, żaden mój uczeń nie zrezygnował z treningu. Kuracja opłacalna tak samo dla mnie, jak i dla moich podopiecznych.

Michał

Moje początki były ciężkie. Zacząłem trenować, ponieważ stwierdziłem, że nie mogę dłużej żyć z nadwagą. Jako osoba otyła, nie miałem zbytniej motywacji do ćwiczeń. Nie wiedziałem jak zacząć. Na szczęście, moi nowi znajomi na siłowni mi pomogli. Początkowo pokazywali mi jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. Po miesiącu czystych ćwiczeń nie miałem jakiś fascynujących efektów. Zacząłem dopytywać, o co chodzi? Wtedy usłyszałem o metadrolu. Widziałem, że oni sami go brali, więc postanowiłem zainwestować. To był strzał w 10. Przez kolejne 5 miesięcy, zszedłem do takiej wagi, jaką zawsze chciałem mieć. Metadrol pomógł mi spalić zbędny tłuszcz. Co mnie najbardziej ucieszyło to to, że przy mniejszej tkance tłuszczowej, zaczął wychodzić mi mój własny kaloryferek. Wiem, że medardolowi można zaufać i z czystym sumieniem mogę go polecić dalej.

Dawid

Mój trening zaczął się zdecydowanie za późno. W internecie widać idealne sylwetki osób, które zaczęły trenować, gdy miały nawet 16 lat! Ja na siłownie zacząłem chodzić w wieku 28, nie liczyłem nawet na idealną sylwetkę. Nie byłem jakoś strasznie gruby, obserwowałem innych jak ćwiczą i zacząłem ich naśladować. W tym samym czasie miałem już żonę i jedno dziecko. Nie miałem więc zbyt dużo czasu na trening. Potrzebowałem coś, co by mi w tym wszystkim pomogło. W ten sposób trafiłem na somatodrol. Jego opinie były bardzo dobre, postanowiłem więc zakupić go przez internet. Od tamtej poty wiem, że nie trzeba się katować na siłowni codziennie, aby osiągnąć idealną sylwetkę. Wystarczy odpowiednia suplementacja i dobrze rozpisany trening. Dla osób, które są w podobnej sytuacji, czyli mają mało czasu, a chcą dobrej sylwetki to polecam trening FBW plus somatodrol. Efekt gwarantowany. W treningu FBW ćwiczymy co drugi dzień, dzięki czemu zaoszczędzamy sporo czasu a somatodrol dodatkowo maksymalizuje nasze efekty. Moim zdaniem jest to najlepsze połączenie w treningu.