Najlepsze odżywki kulturystyczne na masę i siłę!
Somatodrol opakowanie
Summary
Reviewer
Dbam o zdrowie
Review Date
Reviewed Item
Somatodrol
Author Rating
5

Somatodrol

Somatodrol to odżywka na przyrost suchej masy mięśniowej. Nadaje się idealnie jako dodatek do treningów masowych, jak i do rzeźby. W obu przypadkach skorzystamy na tym suplemencie. Chętnie sięgają po niego zarówno zawodowcy, jak i początkujący. Początkującym daje dużą dawkę motywacji, ponieważ pierwsze efekty będą już widoczne w drugim tygodniu treningu. Początkującym często brak motywacji, ponieważ nie widzą szybkich efektów swojego pierwszego treningu. Somatodrol w naturalny sposób podnosi poziom testosteronu i wspomaga produkcje naturalnego hormonu wzrostu w naszym ciele, jakim jest HGH. W dużym stopniu przyczynia się do regeneracji mięśni i likwiduje zakwasy mięśniowe, dzięki czemu możemy szybciej wrócić do naszych treningów. Zwiększa nieznacznie naszą siłę, dzięki czemu możemy trenować intensywniej i robić więcej powtórzyć, dzięki czemu szybciej nabierzemy masy mięśniowej oraz spalimy więcej tkanki tłuszczowej. Jest idealnym zamiennikiem dla nielegalnych sterydów anabolicznych. Nie posiada również skutków ubocznych takich jak przy zażywaniu sterydów. Mięśnie zbudowane na somatodrolu utrzymują się długie lata, nawet po zaprzestaniu zażywania tego suplementu. Wykazuje silne działanie anaboliczne.

Somatodrol - informacje

  Działanie:
 • L-ornitynie - aminokwas, który przyspiesza syntezę azotu dzięki L-argininie
 • L-argininie - aminokwas, który w naturalny sposób pobudza naturalną produkcję hormonu wzrostu
 • ZMA - Jest to unikalna formuła minerałów anabolicznych, które są odpowiedzialne za przyrost masy mięśniowej i zwiększenie siły trenującego. Stymuluje produkcje testosteronu i minerałów anabolicznych.
 • Posiada silne działanie anaboliczne.
 • W naturalny sposób stymuluje produkcje hormonu wzrostu HGH oraz testosteronu.
 • Jest w 100% legalny i bezpieczny w użytku.
 • Nie posiada efektów ubocznych typowych dla sterydów (nie jest sterydem)
 • Przyspiesza regeneracje mięśni i redukuje zakwasy potreningowe, dzięki czemu szybciej wracamy do treningów.
 • Suplement jest oparty w 100% o naturalne składniki, dzięki czemu jest bezpieczny w stosowaniu.

Najlepszy sposób na zwiększenie masy mięśniowej >>

Oceny końcowa
 • Skuteczność:
 • Szybkość:
 • Rezultaty:
 • Bezpieczeństwo:
Jak działa Somatodrol?

Somatodrol jest idealnym środkiem dla osób, które marzą o idealnej sylwetce. Pomaga on bowiem w budowaniu zdrowej masy mięśniowej. Nie możemy zapominać, że obok białka, jest to najważniejsza odżywka potrzebna, do budowania masy mięśniowej. Stosowanie somatodrolu skutkuje szybkim przyrostem masy mięśniowej poprzez pobudzenie naszego ciała do produkcji testosteronu oraz HGH (hormonu wzrostu). Przyczyni się on w dużej mierze do spalania tkanki tłuszczowej. Jest to bezpieczny środek nawet dla początkujących. Najlepszą cenę Somatodrolu możemy otrzymać bezpośrednio u producenta na jego stronie firmowej.

Zamów Somatodrol na stronie producenta >>


Oceny końcowa
 • Skuteczność:
 • Szybkość:
 • Rezultaty
 • Bezpieczeństwo:
Jak działa Metadrol?

Metadrol to bardzo popularna odżywka stosowana przede wszystkim przez kulturystów. Daje ona bowiem bardzo duże efekty w porównaniu do innych tego typu produktów. Skutecznie łagodzi objawy zakwasów po treningowych dzięki czemu, możemy ćwiczyć intensywniej. Jak wszyscy wiemy, lepszy trening, lepsze efekty. Mamy tutaj na myśli nie tylko budowanie skutecznej masy mięśniowej, ale jednocześnie, przez zwiększenie wysiłku tracimy zbędną tkankę tłuszczowa. Produkt ten jest dostępny bezpośrednio na stronie producenta.

Zamów Metadrol na stronie producenta >>


Oceny końcowa
 • Skuteczność:
 • Szybkość:
 • Rezultaty
 • Bezpieczeństwo:
Jak działa Probolan 50?

Probolan 50 to odżywka, która zostanie doceniona nawet przez zawodowych kulturystów. Jak dowodzą badania, nawet u osób trenujących już długie lata, suplement ten daje całkiem pokaźne efekty. Jego zadaniem jest przede wszystkim budowanie zdrowej masy mięśniowej. Często stosowana u osób, które mają na celu rzeźbienie sylwetki. Jego głównym zadaniem jest przyspieszenie metabolizmu oraz dbanie o dobrą gospodarkę hormonalną. Probolan 50 najlepiej jest zamówić na stronie producenta. Mamy wtedy pewność oryginalnego i świeżego produktu oraz najniższą cenę rynkową.

Zamów Probolan 50 na stronie producenta >>


Skuteczny trening siłowy

Jeżeli trafiłeś na tę stronę to zapewne marzysz o zbudowaniu skutecznej "suchej masy" mięśniowej. Jest to możliwe, jednak trzeba robić to z głową. Jak się okazuje, nadmiar ćwiczeń oraz gdy jest ich za mało nie działają korzystnie na nasze ciało. Przy zbyt małej intensywności, nie osiągniemy swoich efektów. Przy przetrenowywaniu możemy nie tylko nie mieć efektów, ponieważ nie będzie miejsca na regeneracje mięśni, ale dodatkowo możemy zyskać liczne kontuzje, które wykluczą nas z treningu na długi czas. Dlatego polecane jest trenowanie z głową. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć sukces. Pamiętajmy, że mięśnie nie rosną podczas treningu, tylko podczas snu. Musimy znaleźć złoty środek naszego treningu, jest to trudne, ponieważ każdy jest inny, lecz jest to jak najbardziej do zrobienia. Jeżeli nie wiemy jak trenować, polecamy zapoznanie się z treningiem FBW. Jest on idealny na początek. Angażuje wszystkie partie mięśniowe 3 razy w tygodniu. Więc nie trenujemy codziennie, co jest plusem dla początkujących, a rezultaty są niezwykłe. Wykonując odpowiednie ćwiczenia jesteśmy w stanie wyrobić bardzo dobrą formę nawet w pół roku! Pamiętajmy o odpowiedniej diecie i suplementacji. Ponieważ jest to 70% sukcesu. Musimy jeść zdrowi i z umiarem. Dla każdego cos dobrego. Suplementacja środkami takimi jak na przykład somatodrol pomogą nam na każdym etapie treningu. Jego efekty są uwarunkowane naszym treningiem. Gdy na wiosnę przechodzimy na redukcje, to pozwoli nam utrzymać, ciężko zrobione mięśnie i spalić tkankę tłuszczową. Przy treningu masowym pomoże nam zbudować maksymalnie dużą masę mięśniową w krótkim czasie. Dodatkowo będzie dbał o to, aby nie przybrać na tkance tłuszczowej.

trening siłowy

Pamiętajmy, że mięśnie potrzebują szoku, aby rosnąć. Z treningu na trening powinniśmy umieć je czymś zaskoczyć. Czy to dodatkowymi 2 kg na hantli/ sztandze, czy też dodatkowym powtórzeniem. Jeżeli nie będziemy robili postępu z obciążeniami to staniemy w miejscu. Będziemy mieli dobrą sylwetkę, ale nie będzie ona już dużo lepsza. Tak samo tyczy się to biegania, odchudzania. Jeżeli trener mówi, żebyśmy biegali na początku tylko 20 min to biegamy tylko 20 min. Dlaczego nie powinniśmy biegać więcej? Mimo że możemy i czujemy się na siłach? Jeżeli będziemy biegali od razu po 40-50 min to nie będziemy mogli później szokować organizmu. Spokojnie, dojdziemy do tych 50 min biegu, ale nie od razu. Sposobem, w którym robimy powolne postępy zróbmy lepsze efekty, niż jakbyśmy zaczęli od razu na pełnej parze. Należy o tym pamiętać. Każdy trening przyniesie nam jakiś efekt, jeden lepszy inny gorszy. Należy jednak pamiętać, że nie możemy się przetrenowywać, należy trenować z głową.

Więcej o sportach kulturystycznych znajdziemy tutaj https://pl.wikipedia.org/wiki/Kulturystyka

Kamil

Jestem trenerem personalnym od ponad 12 lat. Probolan 50 jest stosunkowo nowy, ale wywarł na mnie duże wrażenie. Zanim zacznę coś polecać swoim klientom, sam muszę to przetestować. Nie chce przecież rzucać słów na wiatr. Jak się okazało, jest to najskuteczniejsza odżywka, jaką miałem przyjemność testować. Mimo że trenuje tak długo, to efekty mnie zaskoczyły. Teraz każdemu nawet początkującemu polecam Probolan 50. Daje to im efekty i motywacje do dalszych ćwiczeń. Jest to ważne, ponieważ wielu moich uczniów rezygnowało, bo efekty ich ćwiczeń były słabe. Jest to naturalne, jednak Probolan zmienia postać rzeczy. Od samego początku. Możemy się cieszyć z efektów i postępów. Od tego czasu, żaden mój uczeń nie zrezygnował z treningu. Kuracja opłacalna tak samo dla mnie, jak i dla moich podopiecznych.

Michał

Moje początki były ciężkie. Zacząłem trenować, ponieważ stwierdziłem, że nie mogę dłużej żyć z nadwagą. Jako osoba otyła, nie miałem zbytniej motywacji do ćwiczeń. Nie wiedziałem jak zacząć. Na szczęście, moi nowi znajomi na siłowni mi pomogli. Początkowo pokazywali mi jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. Po miesiącu czystych ćwiczeń nie miałem jakiś fascynujących efektów. Zacząłem dopytywać, o co chodzi? Wtedy usłyszałem o metadrolu. Widziałem, że oni sami go brali, więc postanowiłem zainwestować. To był strzał w 10. Przez kolejne 5 miesięcy, zszedłem do takiej wagi, jaką zawsze chciałem mieć. Metadrol pomógł mi spalić zbędny tłuszcz. Co mnie najbardziej ucieszyło to to, że przy mniejszej tkance tłuszczowej, zaczął wychodzić mi mój własny kaloryferek. Wiem, że medardolowi można zaufać i z czystym sumieniem mogę go polecić dalej.

Dawid

Mój trening zaczął się zdecydowanie za późno. W internecie widać idealne sylwetki osób, które zaczęły trenować, gdy miały nawet 16 lat! Ja na siłownie zacząłem chodzić w wieku 28, nie liczyłem nawet na idealną sylwetkę. Nie byłem jakoś strasznie gruby, obserwowałem innych jak ćwiczą i zacząłem ich naśladować. W tym samym czasie miałem już żonę i jedno dziecko. Nie miałem więc zbyt dużo czasu na trening. Potrzebowałem coś, co by mi w tym wszystkim pomogło. W ten sposób trafiłem na somatodrol. Jego opinie były bardzo dobre, postanowiłem więc zakupić go przez internet. Od tamtej poty wiem, że nie trzeba się katować na siłowni codziennie, aby osiągnąć idealną sylwetkę. Wystarczy odpowiednia suplementacja i dobrze rozpisany trening. Dla osób, które są w podobnej sytuacji, czyli mają mało czasu, a chcą dobrej sylwetki to polecam trening FBW plus somatodrol. Efekt gwarantowany. W treningu FBW ćwiczymy co drugi dzień, dzięki czemu zaoszczędzamy sporo czasu a somatodrol dodatkowo maksymalizuje nasze efekty. Moim zdaniem jest to najlepsze połączenie w treningu.