facebooktwitteryoutube
Strona główna Promuj zdrowe suplementy i zarabiaj pieniądze
in kolagen - 23 Mar, 2016
by Kamaja - one comment
Niedobory kolagenu przyczyną zmarszczek.

Będąc młodą kobietą, nie martwisz się o regeneracje swojego ciała. Kondycja Twojej skóry w wieku nastoletnim jest na najwyższym poziomie, więc nie martwisz się tym, co będzie za 10, 15, czy nawet 20 lat.

niedobory kolagenu

Stopniowe zmiany skórne

Z czasem zobaczysz drobne zmiany na swojej skórze. Coraz częstsze plamki i przebarwienia to coś naturalnego. Pojawienie się pierwszych zmarszczek i brak jędrności skóry pojawia się już po 30. Jest to oznaka, że w Twoim organizmie brakuje kolagenu.Odpowiedzialność za to bierze kolagen i elastyna. Są to podstawowe białka odpowiedzialne za napięcie i nawilżenie naszej skóry. Należy więc wiedzieć, czego jej tak naprawdę brakuje. Możesz o tym nie wiedzieć, ale po ukończeniu 25 lat, Twój organizm niweluje wytwarzanie naturalnego kolagenu. Jest on niezwykle ważny, jeżeli chodzi o kondycję zdrowotną nie tylko naszej skóry, ale również naszego ciała. Jego niedobory odpowiadają między innymi za zwiotczenie się skóry, w wyniku czego powstają coraz to nowe zmarszczki. Na szczęście możemy suplementować kolagen i w ten sposób uzupełniać jego niedobory.

Przyczyna starzenia się skóry

Niedobory kolagenu w średnim wieku powodują starzenie się skóry i zmianę wyglądu przede wszystkim twarzy. Tracisz elastyczność skóry oraz zanikają gruczoły potowe i łojowe. Kuracja kolagenem jest często nazywana kuracją odmładzającą. Dzieje się tak, dlatego że osoby starsze kojarzymy ze słabą kondycją skóry, prościej mówiąc, ze zmarszczkami. Wczesna suplementacja kolagenem zapobiega starzeniu się skóry, a brana w późniejszym wieku doskonale ją regeneruje. Już po upływie pierwszego miesiąca możemy wyglądać dużo młodziej.

Kolagen jest przełomem ostatnich lat. Najszybciej rozwijającą się firmą w tym kierunku jest Polska firma Colway. Jako jedyna produkuje wysokiej jakości naturalny kolagen. Ich produkty można zakupić na stronie producenta tutaj. Po wypróbowaniu naszego kolagenu koniecznie wróć na tego bloga i pochwal się swoimi efektami w komentarzu. Zapraszamy również do współpracy, więcej informacji tutaj lub w linku znajdującym się w menu na górze strony.

 

Dodaj komentarz