facebooktwitteryoutube
Strona główna Promuj zdrowe suplementy i zarabiaj pieniądze
in cera - 07 Kwi, 2016
by Kamaja - no comments
Prawidłowa pielęgnacja skóry twarzy.

Wraz z wiekiem, ludzie coraz to mniejszą wagę przywiązują do dbania o swoją skórę. Twierdzimy, że i tak się zestarzejemy więc co za różnica, jak będziemy o to dbać. Nic bardziej mylnego, starzenie się i przesuszanie skóry twarzy można spowolnić lub też całkowicie zahamować, wystarczy kilka drobnych codziennych nawyków.

sucha skóra twarzy

Systematyczne oczyszczanie i mycie skóry.

Mycie twarzy jest szczególnie ważne. Po całym dniu noszenia makijażu, prawidłowe oczyszczenie skóry jest wręcz wskazane. Szczególnie trzeba uważać na kosmetyki zawierające SLS (Laurylosiarczan sodu, Sodium Lauryl Sulfate). Informacje o zawartości tego produktu w naszym kosmetyku musi być umieszczone na opakowaniu. Jeżeli używasz na co dzień szamponu, balsamu czy też mydeł zawierających SLS, to jak najszybciej je zmień. Składnik ten bardzo skutecznie osusza naszą skórę.

Jak ratować przesuszoną skórę

.
Aby nasza sucha skóra miała odpowiedni, zdrowy wygląd musimy jej zapewnić wsparcie, jakiego najbardziej potrzebuje. Za odpowiednie nawilżenie i elastyczność naszej skóry, nie tylko na twarzy odpowiada kolagen i elastyna. Są one również naturalnym składnikiem skóry, więc marszczenie się i przesuszanie są spowodowane ich niedoborem. Badania kliniczne potwierdzają jednogłośnie, że żel kolagenowy jest głównym czynnikiem poprawiającym elastyczność i koloryt naszej skóry. Udowodniono w ten sposób, że stosowanie odpowiedniego kremu kolagenowego 2x dziennie, rano i wieczorem odsunie powstawanie zmarszczek na wiele lat.

Jaki kolagen wybrać.

Najpopularniejszym w Polsce kolagenem jest kolagen firmy Colway. Nic w tym dziwnego. Jako jedyni na świecie produkują naturalny kolagen natywny aktywny biologicznie. Oznacza to, że tak naprawdę jest najbardziej przyjazny naszemu organizmowi. Posiada on również największą przyswajalność i aktywność, dzięki czemu może pochwalić się licznymi sukcesami i osiągnięciami.

 

Dodaj komentarz