facebooktwitteryoutube
Strona główna Promuj zdrowe suplementy i zarabiaj pieniądze
in rzucanie palenia - 15 Lis, 2018
by Kamaja - one comment
Tabex Opinie, Cena, Skuteczność – TOP 3 Rzucanie Palenia

Tabex Opinie

tabex-opakowanie
Tabeks jest preparatem pomagającym rzucić palenie. Jest trzecim co do popularności suplementów na rzucenie palenia. To takiego wyniku przyczyniły się między innymi liczne reklamy w telewizji. Tabex zawiera w swoim składzie substancję czynną, jaką jest cytyzyna.

Jest to alkoid roślinny, który ma na celu odzwyczajenie organizmu od nikotyny. Cząsteczka cytyzyny jest bardzo podobna do cząsteczki nikotyny, dzięki czemu można skutecznie oszukać nasz organizm. Po skończonej kuracji Tabexem dobrym zabiegiem będzie oczyszczenie organizmu z toksyn. Da nam to większą odporność na nikotynę w przyszłości. Tabeksu nie powinniśmy przyjmować w czasie karmienia piersią, w ciąży lub też, gdy mamy problemy sercowe. Preparat ma na celu pomoc w rzuceniu palenia, nie daje nam 100% gwarancji sukcesu. Wiele zależy od naszego nastawienia i silnej woli rzucenia palenia.

Tabex – Ulotka

Osoba chcąca zacząć kurację z tabex powinna definitywnie przestać palić po maksymalnie 5 dniu kuracji. Przyjmowanie suplementu w połączeniu z dalszym paleniem papierosów może skutkować licznymi skutkami ubocznymi oraz większym uzależnieniem. Jedno opakowanie tabexu wystarcza na jedną kurację tj. 25 dni.

Przed podjęciem kuracji za pomocą tabexu powinniśmy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutom. Nie należy przekraczać dawki zalecanej do spożycia, wszystkie potrzebne informacje opisane są szczegółowo w ulotce dołączonej do opakowania.

Przed podjęciem kuracji należy koniecznie sprawdzić datę przydatności do spożycia, która znajduje się na opakowaniu. Jest to w szczególności zalecane przy produktach zakupionych na portalach aukcyjnych. Szczerze odradzamy zakup na portalach aukcyjnych. Aby mieć pewność oryginalności produktu zdatnego do spożycia należy go zakupić w aptece lub bezpośrednio u producenta.

Przeciwwskazania

  • niestabilną dławice piersiową
  • zagrożenie zawałem serca
  • zaburzenia rytmu serca
  • niedawno przebyty udar mózgu
  • W czasie ciąży i karmienia piersią każdy suplement należy skonsultować z lekarzem
  • nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników czynnych

Skutki uboczne

W niektórych przypadkach przyjmowania suplementu mogą wystąpić takie skutki uboczne jak np. drgawki, skurcze i osłabienie mięśni, wymioty, zawroty głowy czy też nudności. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych powinniśmy niezwłocznie udać się do lekarza.

Ranking najskuteczniejszych preparatów na rzucanie palenia

#1 Nicorix – Zdecydowany Lider na Rzucanie Palenia

Jak działa Nicorix?

nicorix-opakowanieNocorix to jak na razie najskuteczniejszy suplement wspomagający rzucanie palenia na rynku. Składa się w 100% z naturalnych składników, dzięki czemu jest bezpieczny i nie uzależnia. Jako jedyny zawiera czynne składniki hamujące wchłanianie nikotyny do organizmu. Ma działanie oczyszczające, co sprzyja szybszemu rzucaniu palenie. Producent zadbał również o składnik z guarany, który ma na celu przyspieszenie metabolizmu, dzięki temu nie ma mowy o przybraniu dodatkowych kilogramów w trakcie rzucania. Wystarczą 2 tabletki dziennie w przeciwieństwie do konkurencji, która zaleca nawet 6-8 tabletek na dzień! Jako jedyny ogranicza wchłanianie nikotyny, a nie dawkuje ją dodatkowo do organizmu. W ten sposób trwale oducza palenia.

Nicorix można zamówić bezpośrednio na stronie producenta. Jest to najprostszy i najbezpieczniejszy sposób zakupu. Odradzamy kupowanie na aukcjach internetowych wszelkiego typu suplementów i leków, ponieważ możemy trafić na podróbkę, produkt niewiadomego pochodzenia.

Ocena końcowa:

Skuteczność:
Szybkość:
Rezultaty:
Bezpieczeństwo:

#2 Desmoxan

desmoxan-opakowanie

Jak działa desmoxan?

Desmoxan to chyba najpopularniejszy suplement w naszym zestawieniu. Każda osoba myśląca o rzucaniu palenia w pierwszej kolejności o nim myśli. Czy słusznie? W tym przypadku substancją czynna jest również cytyzyna. Nikotyna zostaje stopniowy wyparta z organizmu i w ten sposób uwalniamy się od nałogu palenia papierosów. Preparat jest skuteczny w połączeniu z silną wolą. Opinie na jego temat są podzielone jednak dla osób, którym zależy na rzuceniu, warto jest spróbować.

Ocena końcowa:

Skuteczność:
Szybkość:
Rezultaty:
Bezpieczeństwo:

#3 Tabex

Jak działa tabex?

tabex-opakowanie
Tabex to suplement diety, który pomoże nam z rzucaniem palenia. Jedno opakowanie zawiera 100 tabletek, 5 blistrów po 20 sztuk tabletek. Przed użyciem należy uważnie zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Nie należy stosować u kobiet karmiących piersią. Tabex zawiera substancje czynna, jaką jest cytyzyna. Czas leczenia tabexem to 25 dni. Osoba rzucająca palenie powinna ostatniego papierosa spalić najdalej 5 dnia od zaczęcia kuracji. Do końca kuracji nie wolno już palić, od tego będzie zależało trwałość osiągniętych rezultatów.

Ocena końcowa:

Skuteczność:
Szybkość:
Rezultaty:
Bezpieczeństwo:

Opinie Innych

Kamil

Kamil 29 lat

„Palić nauczyłem się w wojsku, jeszcze w czasach, gdy było one obowiązkowe. Zasada była prosta, kto palił ten miał przerwę. Niestety tak mi już zostało. Początkowo mi się podobało i wcale mi nie przeszkadzało. Miło było sobie zapalić do piwka. Tak się wszystko ciągnęło przez lata. W tym momencie mijałby 16 rok palenia, ale postanowiłem rzucić. Początkowo było ciężko, kupiłem jakieś tabletki polecane w reklamach. Nie udało mi się i paliłem dalej. Niecałe pół roku później, żona namówiła mnie do kolejnej próby. Byłem jedynym palaczem w domu więc nie dziwie się, że żonie to przeszkadzało. Poszedłem po pomoc do internetu i tak trafiłem na nicorix. Skoro był taki skuteczny, to postanowiłem zainwestować w niego. Skutek był taki, że po 4 dniach ograniczyłem palenie o połowę, a po 8 dniach całkowicie. Kolejny tydzień był walką o wolność, ale nicorix skutecznie hamował mój pociąg do papierosów. Teraz już jestem wolny od 7 miesięcy. Gdyby nie ten suplement to nie wiem, czy dałbym sobie rade z rzuceniem palenia.”

Marta

Marta 27 lat

„Palić zacząłem w szkole. Było to modne, dlaczego więc nie miałam tego robić. Dobrze wspominam ukrywanie się po krzakach w czasie chodzenia do liceum. Nie jest to coś, czym warto się chwalić, ale kilka ciekawych przygód z tego wniknęło. Później studia, nie wyobrażałam sobie tam rzucać palenia. Na studiach praktycznie każdy palił, przynajmniej w moim towarzystwie. W końcu przyszedł czas na pierwszą pracę. Mamy takiego szefa, który nie toleruje palaczy. Trzeba wiec wytrzymać 8 godzin bez papierosa. Początkowo była to dla mnie tragedia, no ale nie można było, to się nie paliło. Przez kolejne kilka miesięcy strasznie się z tym męczyłam. W końcu postanowiłam, że albo zmienię pracę, albo rzucę palenie. Wybrałam na szczęście dobrze. Koleżanka z pracy oczywiście miała ten sam problem więc poleciła mi nicorix. Jej pomogło i nie paliła już 2 rok. Postanowiłam iść w jej ślady. Już od pierwszego dnia kuracji było o niebo lepiej w pracy. W tydzień praktycznie rzucałam, a po 2 tygodniach nie miałam już potrzeby palenia. Mnie pomogło, teraz polecam to każdemu, kto chce rzucić skutecznie i szybko palenie.”

Dawid

Dawid, 38 lat

„W moim przypadku było nieco inaczej, to mój zawód wymusił na mnie po części palenie papierosów. Jestem potocznie mówiąc „grajkiem weselnym”. Nie znam ani jednej takiej osoby, która by nie paliła. Chwile przerwy między kawałkami wykorzystuje się właśnie na palenie papierosów. Po kilkunastu latach palenia strasznie zaczął mi doskwierać kaszel palacza. Postanowiłem rzucić palenie. Nie było to jednak proste. Z pomocą przyszedł mi nicorix. Mimo iż paliłem przez kilka lat, od paczki do 2 dziennie, to uporałem się z tym bardzo szybko. W niespełna 2 tygodnie byłem wolny od nałogu. Muszę dodać, iż te 2 tygodnie nie miałem żadnego grania, więc też było mi nieco łatwiej.”

Tabex Cena

Rzucanie palenia kojarzone jest z cierpieniem. Jest to cierpienie nie fizyczne, lecz psychiczne. Dlatego też mało kto decyduje się na rzucenie palenia. Prawda jest taka, że nie jest to łatwe, należy mieć silną wolę i chęć rzucenia. Nie jest też bardzo droga, wystarczy zobaczyć cena tabex. Koniecznym jest podanie sobie celu. Nie wystarczy stwierdzenie „chce rzucić, chce być zdrowszy”. Pomocnym okazuje się obliczenie, ile rocznie wydajemy pieniędzy na papierosy. Da nam to do myślenia. Najmocniejsze, naszym zdaniem postanowienie to „chce móc bawić się i uczestniczyć w wychowywaniu moich wnuków”. Takie coś daje nam więcej energii do działania. Statystycznie ponad 80% palących nie ma takiej możliwości.

palenie papierosów

Nicorix czy tabex

Na rynku jest wiele produktów pomagających rzucić palenie. Najlepszym obecnie jest Nicorix. W połączeniu z wyżej wymienionym postanowieniem daje nam gwarancje sukcesu w rzucaniu palenia. Bardzo obrazowym jest również przeglądanie zdjęć osób palących i niepalących. Każdy chyba widział porównanie płuc palacza i osoby niepalącej. Często pomijanym faktem jest to, że palenie papierosów wpływa na całe nasze ciało, nie tylko na płuca. Możemy zaobserwować takie czynniki jak np. żółkniecie zębów i palcy, szybsze starzenie się skóry czy też osłabienie włosów. Pomijamy fakt, że osoba paląca przez pół życia skraca sobie je o kilka lat. W najlepszym przypadku o kilka lat, ponieważ jeżeli złapie nas rak płuc, to niestety skrócimy sobie życie nawet o połowę. To daje do myślenia prawda? Jeżeli poważnie myślimy o swoim życiu i przyszłości, jeżeli chcemy być wsparciem dla swojej rodziny przez długie, długie lata, to powinniśmy czym prędzej zaprzestać palenia papierosów. Nie zastępujmy ich e-papierosami. Spór o ich szkodliwość jest również nierozstrzygniony. Lepiej nie ryzykować i nawet nie próbować.

Więcej informacji na temat przyjmowania suplementu znajdziemy na stronie http://jedno-zdrowie.pl/tabex/

Tabletki na palenie tabex

Tabletki na rzucenie palenia tebex cena może być kusząca. Pamiętajmy jednakże, że często z ceną idzie jakość. Działanie suplementów typu tabex czy nicorix jest często bardzo subiektywna. Oznacza to, że na każdego może działać inaczej. Nie podlega jednak dyskusji to, że stosowanie tego typu produktów należy każdorazowo skonsultować z lekarzem lub farmaceutą. Tabletki na rzucenie palenia tabex to jedne z najpopularniejszych tabletek. Stało się tak, ponieważ produkt ten posiada bardzo dobry marketing. Do każdego tego typu zagadnienia należy podchodzić jednak z głową. Nic nam nie zastąpi silnej woli i silnego postanowienia rzucenia palenia.

 

Dodaj komentarz

  • Anonim //04 Mar 2019

    Na początku nie wierzyłam że jakieś tam tabletki mogą pomoc. Jednak już po 2 dniach zaczęłam czuć roznice gdy tylko próbowałam zapalic. Papieros nie smakował jak dawniej. Dziś mija tydzień odkąd zaczęłam kuracje. Nie biorę już nawet tabletek,a gdy tylko próbuje zapalic kończy się na wyrzucenia połowy papierosa. Został mi tylko odruch zabijania czasu , ale uwierzcie że da się to jakoś ogarnąć . Póję zapalić lecz tylko po odpaleniu papierosa wiem że już nie chce i że to mi już nawet nie sprawia przyjemności.