facebooktwitteryoutube
Strona główna Promuj zdrowe suplementy i zarabiaj pieniądze
in fitness - 25 Lut, 2016
by Kamaja - no comments
Tabletki na Libido – zwiększ swoją ochotę na seks.

Spadek libido może być początkiem czegoś większego. Nie powinnyśmy tego bagatelizować. Czy można w naturalny sposób podnieść poziom libido? Współczesna medycyna ma na to odpowiedź.

brak ochoty na seks
Tabletki na zwiększenie libido

Niskie libido skutkuje brakiem ochoty na seks. Ile razy już wykorzystywałaś wymówkę typu, nie mam ochoty lub boli mnie głowa? Przyczyną braku apetytu na seks może być niskie libido. Charakteryzuje się ono też złym samopoczuciem oraz uczuciem senności lub zwyczajnie bólami głowy. Musimy wiedzieć, że seks w dużym stopniu powoduje poprawę nastroju, rozluźnienie oraz jest typem masażu, który działa pozytywnie i na kobiece i na męskie ciało. Bliskość w związku jest niezwykle potrzebna. Brak, jakichkolwiek stosunków między partnerami doprowadzi nie tylko do kłótni, ale nawet do rozstania. W naszym interesie jest więc poprawa poziomu naszego libido.

Przyczyny niskiego libido.

Libido spada z wiekiem w naturalny sposób. Jednak niekiedy mu w tym same pomagamy. Ciągła rutyna łóżkowa sprawia, że zaczynamy się nudzić swoim partnerem. Może warto jest wypróbować nowe pozycje lub zwyczajnie porozmawiać ze swoim partnerem o swoich fantazjach? Jeżeli nigdy tego nie robiłyście, to koniecznie to zróbcie.

niskie libido
Problem z libido może się pogłębiać również przez stres i zmęczenie. Kiedy wracamy zmęczone po pracy, to nasze libido sięga dna. Jest to normalne, że nie mamy wtedy ochoty na żadnego rodzaju stosunek. Jednak odpowiednie suplementy i dieta może to obrócić o 180 stopni. Dobrym pomysłem jest uprawianie miłości rano, jednak nie każdy ma na to czas. Szczególnie gdy wcześnie zaczynamy prace. Poranne stosunki wyjdą od czasu do czasu, jednakże nie są one możliwe do utrzymania przez dłuższy czas.
Pamiętajmy również, że większość tabletek antykoncepcyjnych ma poważny wpływ na nasz układ hormonalny. Obniżają one w dużym stopniu nasze libido. Należy wiedzieć, jak się przed tym uchronić.

Femmax, tabletki na poprawę libido.

Nie możemy bagatelizować niskiego poziomu libido. Samo nie wróci na swoje miejsce, a cała sprawa zacznie się tylko pogarszać. Jeżeli nie zaczniemy działać od zaraz, to efekty będą coraz to gorsze. Jeżeli nie możemy sobie pozwolić na zmianę trybu życia, to najłatwiejszym oraz najskuteczniejszym sposobem na podniesienie libido są tabletki Femmax. Są one polecane przez miliony kobiet w całej Europie. Jako jedyne dają gwarancje podniesienia swojego libido. Są w 100% naturalne i bezpieczne, nie musimy się więc bać ich przyjmować razem z tabletkami antykoncepcyjnymi. Możecie je zamówić na stronie producenta tutaj www.femmax.pl. Co nas najbardziej zainteresowało, mają one również wpływ na kobiecy orgazm. Zwiększając nasze libido, powodują zwiększenie czułości w miejscach intymnych, dzięki czemu doznajemy większej przyjemności niż kiedykolwiek. Krócej mówiąc, można odlecieć przy orgazmie jak za czasów młodości i pierwszych zbliżeń.

tabletki femmax
Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy w sprawach łóżkowych oraz chcesz poprawić swoją witalność, to te tabletki są stworzone specjalnie dla Ciebie. Miejmy nadzieje, że twój facet jest na to gotowy i nie wykończy go twoja wzmożona aktywność łóżkowa.
Uwaga. W chwili pisania tego artykułu jest promocja na stronie femmax’u. Przy zamawianiu tych tabletek można dodać tabletki Cellinea na cellulit za pół ceny. To spora oszczędność, sprawdź, czy ta promocja jest nadal aktualna.

Tabletki femmax

Estrogeny to źródło kobiecości. Jest to grupa żeńskich hormonów płciowych. Estrogeny są odpowiedzialne za rozwój kobiecości, tj. wielkość piersi oraz regulacja cyklu menstruacyjnego. Estrogen powoduje również redukcje masy mięśniowej, przyspiesza metabolizm, pogrubia błony śluzowe macicy oraz pogrubia ściany pochwy. Niedobory estrogenu mogą ciągnąć za sobą liczne powikłania w ciele kobiety takie jak np. rozregulowania cyklu menstruacyjnego lub też jego całkowity brak. Jego brak odpowiedzialny jest również za spadek libido, wahania nastroju i utratę jędrności piersi. Nie należy zbytnio przekombinowywać z tym hormonem, ponieważ jego nadmiar szkodzi tak samo, jak jego niedobór, W nadmiarze może powodować ataki paniki, zmęczenie, skurcze, a nawet depresje.

 

Dodaj komentarz