facebooktwitteryoutube
Strona główna Promuj zdrowe suplementy i zarabiaj pieniądze
in cera - 05 Kwi, 2016
by Kamaja - no comments
Total for Women kompleks witamin dla kobiet

Każda kobieta, bez względu na wiek i zainteresowania, do poprawnego funkcjonowania organizmu potrzebuje ponad 60 różnych składników. Zebraliśmy je teraz w jednym opakowaniu.

zdrowie kobiety

Total for Women – zdrowie kobiety w każdym wieku

Zapotrzebowanie kobiecego organizmu

Kobiety dbające o swój organizm i o jego dobrą kondycje koniecznie muszą zapoznać się z tym produktem. Zawiera on wszystkie składniki potrzebne kobiecie do utrzymania zdrowej kondycji nie tylko fizycznej, ale również psychicznej. Organizm kobiety potrzebuje około 60 składników odżywczych dziennie do prawidłowego funkcjonowania. Blisko 40 z nich nie jesteśmy w stanie same wyprodukować. Aby spożywać je codziennie, potrzebowałybyśmy bardzo zróżnicowanej diety, na która byłaby bardzo ciężka w utrzymaniu i przygotowaniu.
Total for Women to kompleksowy suplement diety, który dba o potrzeby kobiecego organizmu. W swoim składzie zawiera kompleks witamin i minerałów pochodzenia organicznego o bardzo wysokiej bioprzyswajalności, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie witaminy zostaną wchłonięte. Nie każdy producent o to dba. Dla większości wystarczy dobry skład, ciasno upakowane witaminy, przeważnie nikt nie przejmuje się przyswajalnością witamin i minerałów, aż do teraz.

Kompletny zestaw witamin i minerałów

W skład Total for Women wchodzi kompleks witamin b – B1, B2, B6 oraz B12, kwas foliowy, biotyna, kwas pantenowy oraz wszystkie witaminy rozpuszczalne w tłuszczach. Jest idealnym źródłem składników mineralnych takich jak żelazo, cynk, mangan, jod, miedź i chrom, które w znacznym stopniu poprawiają nasze samopoczucie. Dodatkowym składnikiem jest koenzym Q10, który występuje naturalnie w mitochondriach serca i wątroby. Produkt ten dba o kondycje naszych włosów, paznokci, skóry dzięki zawartym w nim skrzypu polnego, pokrzywy i bambusa. Dba również o odpowiednie nawilżenie skóry. Nie zabraknie również silnego antyoksydantu pozyskanego z ekstraktu z pomidora. Wiąże on reaktywne formy tlenu, które są odpowiedzialne za powstawanie wielu nowotworów i chorób sercowo-naczyniowych. Ma on również zdolności neutralizujące wolne rodniki w naszym organizmie.

 

Dodaj komentarz