loxon 2% opakowanie
Summary
Reviewer
Dbam o zdrowie
Review Date
Reviewed Item
Loxon 2%
Author Rating
4

Loxon 2%

Loxon 2% jest to płyn do stosowania na skórę głowy u zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Zapobiega on łysieniu typu męskiego. Zawarty w jego składzie minoksydyl pobudza porost włosów. Wzmacnia włosy, dzięki czemu przestają wypadać oraz łamać się. Jego maksymalny efekt otrzymamy po 12 miesiącach stosowania. Efekt jest zależny od systematyczności pacjenta oraz od jego predyspozycji zdrowotnych. Łysienie dotyka co trzeciego mężczyznę w Polsce pomiędzy 25 a 45 rokiem życia. Gdy szybko zdiagnozujemy łysienie będziemy mieli większe szanse na całkowite wyleczenie. Loxon występuje w kilku wersjach. Inna jego wersją jest loxon 5%, który ma większe zagęszczenie swoich składników. Należy jednak uważać, ponieważ mogą się pojawić podrażnienia lub skutki uboczne. Przed zastosowaniem dobrze jest skontaktować się z lekarzem lub farmaceutom. Obydwa te preparaty działają dobrze na łysienie androgenowe, które jest najczęstszą przyczyną wypadania włosów u kobiet i mężczyzn.

Loxon 2% - informacje dodatkowe

  Działanie:
 • Hamuje łysienie androgenowe
 • Przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet
 • Zawiera minoksydyl
  Możliwe działania uboczne
 • Rzadko mogą wystąpić reakcje skórne
 • Nadmierne owłosienie (wliczając niepożądane owłosienie na twarzy u kobiet)
 • wysuszenie
 • łuszczenie się skóry głowy
 • Rzadkie przypadki niedociśnienia.
  Przeciwwskazania
 • Przeznaczony dla osób posiadających więcej niż 18 lat i mniej niż 65 lat
 • Nadwrażliwość na minoksydyl
 • Osoby chore na nadciśnienie.
 • Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią.
  Stosowanie
 • 1ml płynu wetrzeć w skórę głowy w miejscu łysienia
 • Lek stosować 2 razy na dobę.
 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki 2 ml płynu.
 • Po nałożeniu na skórę głowy umyć dokładnie ręce.

Najlepszy sposób przeciw łysieniu >>

Najlepsze produkty przeciw wypadaniu włosów.
Ocena ekspertów
 • Skuteczność:
 • Szybkość działania:
 • Trwałość rezultatów:
 • Bezpieczeństwo:
 • Ogólna ocena:
Follixin – lider przeciwko wypadaniu włosów

Follixin jest liderem na rynku europejskim wśród suplementów, które hamują wypadanie włosów oraz stymulują porost nowych. Ma on silne działanie regeneracyjne oraz odpowiedzialny jest za wzmocnienie skóry głowy, oraz cebulek włosów. Jego unikatowy skład gwarantuje, że włosy będą mocniejsze i rzadziej się będą łamać. Dodatkowo pobudza "uśpione" cebulki włosów wzmagając ich rozrost.

Regularne stosowanie suplementu follixin gwarantuje nie tylko zatrzymanie wypadania włosów, ale również odwrócenie procesu łysienia. Pierwsze efekty stosowania tego preparatu powinny być widoczne już po kilku tygodniach stosowania. Zalecany jest zakup na stronie producenta. Producent gwarantuje szybką wysyłkę i najlepszą cenę, mamy również gwarancje oryginalności produktów. Odradzamy kupowania tego typu rzeczy na aukcjach internetowych.

Zamów Follixin na stronie producenta >>

Ocena ekspertów
 • Skuteczność:
 • Szybkość działania:
 • Trwałość rezultatów:
 • Bezpieczeństwo:
 • Ogólna ocena:
Profolan – najnowsze osiągnięcie

Profolan jest jednym ze skuteczniejszych i częściej polecany preparatów przeciw łysieniu w Polsce. Jego unikalna receptura działa pozytywnie na skórę głowy oraz osadzone w niej cebulki włosowe. Jego innowacyjna mieszanka składników Grow3 odpowiada przede wszystkim za optymalny porost włosów i ich odporność w wyniku czego jest ich więcej i się nie łamią. Według badań, 9 na 10 mężczyzn stwierdziło wysoki poziom satysfakcji z regularnego używania tego suplementu po zaledwie 3 miesiącach. Niewątpliwą zaletą tego typu środków przeciw łysieniu jest to, że jest on bezpieczny dla organizmu i nie podrażnia w żaden sposób skóry głowy.

Preparat ten można dostać na stronie producenta podanej poniżej. Polecamy tego typu zakup, ponieważ na aukcjach roi się od różnego typu podróbek.

Zamów Profolan na stronie producenta >>

Ocena ekspertów
 • Skuteczność:
 • Szybkość działania:
 • Trwałość rezultatów:
 • Bezpieczeństwo:
 • Ogólna ocena:
Procerin – kompleksowe rozwiązanie problemów z łysieniem

Procerin klasyfikuje się w czołówce preparatów na łysienie. Procerin w kapsułkach kompleksowo radzi sobie ze wzmocnieniem włosów oraz zapobiega ich ponownemu łamaniu się. Pianka Procerin służy do nakładania na skórę głowy, pobudza ona w ten sposób uśpione cebulki włosów, dzięki czemu nasza głowa szybko wraca do czasów swojej świetności.

Pierwsze efekty są widoczne już po kilku tygodniach stosowania. Procerin jest jednym ze skuteczniejszych preparatów na łysienie dostępnych w Polsce. Można go zamówić bezpośrednio ze strony producenta. Polecamy tego typu rozwiązanie, ponieważ na aukcjach internetowych bardzo często można trafić na podróbkę.

Zamów Procerin na stronie producenta >>

Wypadanie włosów

Jak wynika z badań, co trzeci mężczyzna w wieku między 25 a 45 lat boryka się z problemem łysienia. Nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, jak bardzo jest to powszechny problem. Jeżeli zauważymy u siebie pierwsze efekty łysienia, to nie wpadajmy w panikę. Temu da się zaradzić. Im szybciej zaczniemy działać, tym lepiej dla nas. Większość mężczyzn i tak bagatelizuje ten problem. Rozwiązanie jednak może być łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Na rynku polecanych jest wiele preparatów na odnowienie włosów na głowie u mężczyzn. Są to różnego typu szampony, żele do głowy, a nawet tabletki. Większość z nich działa w różnym stopniu, ale są też takie, które dają gwarancje powodzenia. Zajmijmy się jednak przyczyną wypadania włosów.

Łysienie androgenowe

Często uważa się, że testosteron, a raczej jego nadmiar powoduje łysienie. Łysienie androgenowe jest w pewnym stopniu spowodowane nadaktywnością męskich hormonów płciowych, jednakże testosteron nie ma tutaj nic do rzeczy. Działa on nawet na korzyść naszych włosów, nie przeciwko nim. Testosteron, jak łatwo zauważyć, powoduje nie tylko lepszy rozrost masy mięśniowej, ale także wzmaga liczne owłosienie na całym ciele. Łysieją nawet osoby z niedoborem testosteronu. Taka reguła więc nie ma żadnego potwierdzenia.

Tabletki na porost włosów

Nasze hormony oraz geny nie są jedynym powodem łysienia. Można do niego zaliczyć również nasz nieodpowiedni tryb życia, stres i złe żywienie. W takich sytuacjach nasz organizm lubi się bronić między innymi poprzez wypadanie włosów. Zadbajmy więc o naszą dietę. Musimy spożywać posiłki bogate w selen, cynk i żelazo. Przydatne okazują się również witaminy E, C, B oraz F. Dobrym ich źródłem są wszelkiego typu warzywa, mięso morskie oraz nabiał czy też zwykłe kakao.

Łysienie plackowate

Łysienie, które wynika ze złego trybu życie lub ze złego żywienia szybko wraca do normy, gdy tylko zaczniemy temu przeciwdziałać. Należałoby trafnie zdiagnozować nasz powód łysienia, wtedy jesteśmy w stanie trafić w sedno naszego problemu. Nie należy się zniechęcać, powrót do normalności naszego zarostu na głowie może trwać nawet rok. Najważniejszym więc jest uzbrojenie się w cierpliwość i systematyczność.

Więcej o łysieniu znajdziemy tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81ysienie

Marcin

W mojej rodzinie jest wysoka tendencja do łysienia. Zarówno ze strony mojego ojca, jak i matki. Niemalże każdy mężczyzna przekraczający średni wiek w mojej rodziny zaczyna łysieć. Niestety mnie to też nie ominęło. Na początku byłem przerażony. Chwytałem się wszystkiego, czego się da. Robiłem tradycyjne maseczki z żółtka oraz używałem wielu szamponów przeciw wypadaniu włosów. Gdy wyłysiałem całkowicie na czole i zaczynałem powoli na czubku głowy myślałem, że już jest dla mnie za późno. Zobaczyłem wtedy reklamę follixin w telewizji. Pomyślałem sobie, że jest to kolejny, bezużyteczny preparat. Mimo wszystko postanowiłem spróbować ostatni raz. Już w pierwszym miesiącu widziałem lekką różnicę, nie wiedziałem, czy jest to zasługa follixin. Po trzech miesiącach moja czupryna była znacznie gęstsza. Czyżby pierwszy niełysy w rodzinie? Aktualnie jestem rok od zaczęcia kuracji i nie widać nawet miejsca, w którym byłbym łysy. Ten ostatni strzał okazał się niezwykle trafny. Poleciłem to całej mojej rodzinie, teraz czekamy na ich efekty.

Rafał

Jak zapewne większość mężczyzn nie przejmowałem się powiększającą się łysiną. W pewnym momencie stwierdziłem, że zaszło to za daleko. Myślałem, że nie ma na to żadnej rady. Jednak reklamy w telewizji mówiły co innego. Zacząłem trochę czytać w internecie na ten temat. Wypróbowałem nawet 2 rodzaje tabletek i jeden szampon z internetu. Niestety opinie na ich temat chyba okazały się mylne. NO cóż, już tego nie wrócę. Postanowiłem, że udam się do lekarza. On mi z miejsca polecił Profolan. Rozmowa była krótka, był pewien działania tego suplementu. Twierdził, że poleca go z czystym sumieniem, ponieważ jeszcze nikt nie wrócił do niego ze skargą. Stwierdziłem, że jest to moja ostatnia próba. Na moje szczęście, okazało się, że była to udana próba. Po niespełna trzech miesiącach moje włosy odrastały, a po pół roku nie było widać już łysych placków na mojej głowie. Już wiem, dlaczego ten lekarz był taki pewien siebie. Mnie profolan pomógł, a Tobie?

Daniel

Wypadanie włosów to nie jest domena starszych osób. Muszę powiedzieć, że są osoby, które w niezwykle młodym wieku zaczynają łysieć. Tak, mówię w tym wypadku o mnie. Miałem zaledwie 25 lat, gdy zauważyłem pierwsze oznaki łysienia na swojej głowie. Byłem przerażony, nie wiedziałem, czy jestem na cos chory, czy jest to naturalne. Zacząłem stosować różnego typu tabletki i szampony, niestety wszystko na nic. Dodatkowo moje samopoczucie się pogarszało, ponieważ nie miałem jeszcze dziewczyny, a z pół łysą głową, na pewno nie miałem większych szans. Postanowiłem nie zwlekać i udałem się do lekarza. Mój specjalista mnie pocieszył, mówił, że to nic strasznego i że jest na to sposób. Polecił mi wtedy follixin i zalecił mniej stresu. Zamówiłem go przez internet i zaraz przystąpiłem do kuracji. Na początku nie było żadnych efektów, jednak po 2 miesiącach wiedziałem, że trafiłem w dziesiątkę. Moje łysienie zmieniło kierunek i teraz mogę się cieszyć bujnymi włosami. Muszę przyznać, iż nie myślałem, że rozwiązanie mojego problemu będzie takie banalne.