facebooktwitteryoutube
Strona główna Promuj zdrowe suplementy i zarabiaj pieniądze
in cera - 11 Kwi, 2016
by Kamaja - no comments
Wszystko o kolagenie.

wszystko o kolagenie

Kolagen jest białkiem, które występuje w naturalny sposób w naszym ciele. Największa jego ilość znajduje się w skórze, ścięgnach i układzie kostnym. Z czasem nasze ciało zaczyna produkować coraz to mniejszą ilość kolagenu. Warto jest wtedy dodatkowo go suplementować. Unikniemy w ten sposób różnych dziwnych i uciążliwych dolegliwości i chorób. Kolagen jest odpowiedzialny za odpowiednie nawodnienie naszego organizmu i skóry. Nadaje dzięki temu połysku i młodego wyglądu. Odpowiedzialny jest również za elastyczność naszej skóry, jego niedobory spowodują, że na naszym ciele pojawią się zmarszczki, a sama skóra będzie mocno wysuszona.

Zastosowanie kolagenu.

Kolagen może mieć właściwości lecznicze. Jego odpowiednia ilość w naszym organizmie przyczyni się do:

  • Likwidacja zmarszczek, skóra będzie wygładzona i elastyczna.
  • Całkowite pozbycie się „worków” pod oczami.
  • Likwiduje skutki otarć, poparzeń i skaleczeń.
  • Skutecznie radzi sobie z powstającymi bliznami nie pozostawiając żadnego śladu.
  • powstałe stare blizny lub rozstępy zostaną maksymalnie wygładzone, w niektórych przypadkach całkowicie znikają. Używanie kolagenu w trakcie ciąży zapewni nam komfort i zapobiegnie powstawaniu rozstępów.
  • Pomaga w walce z cellulitem.
  • Zmniejsza ryzyko powstawania żylaków.
  • Idealnie nadaje się jako szampon przeciwłupieżowy, regenerując skórę głowy, zapobiega łuszczeniu się naskórka, a to jest główna przyczyna powstawania łupieżu.
  • Zmniejsza odczucia alergiczne.
  • Zmiękcza i nawilża skórę

Jaki kolagen wybrać.

Na chwilę obecną najlepszy kolagen produkuje polska firma Colway. Jako jedyni na świecie produkują naturalny kolagen rybi, który jest aktywny biologicznie. Daje to im możliwość ekspansji na cały świat. Warto zapoznać się z ich ofertą sklepową. Korzyści, jakie płyną ze stosowania naturalnego kolagenu rybiego, są nie do ocenienia. Większość tańszych kolagenów dostępnych w większości drogerii to kolageny pochodzenia bydlęcego, które mają wątpliwą aktywność biologiczną. Zanim więc zaczniemy dyskusje o tym, że kolagen nie działa i jest do niczego, weźmy pod uwagę to, jaki rodzaj kolagenu stosowaliśmy. Zapraszam do dyskusji w komentarzach. Jeżeli stosowałeś lub stosowałaś kolagen na sobie, to koniecznie pochwal się efektami i odczuciami na jego temat w komentarzach.

 

Dodaj komentarz