Ból stawów – naturalny sok pomoże!

ból stawów

Ból stawów, dłoni, mięśni, przyczyny. Przeczytaj dlaczego tak się dzieje oraz przepis na cudowny sok! Sok który w szybkim czasie pomoże – bez leków!

ból stawów
Przy mocny bólach zakłada się blokadę, raczej tego nie chcesz!

Ból stawów przyczyny.

Przyczyny bólu stawów mogą być różne, ale często obejmują takie rzeczy jak zapalenie stawów, zapalenie kaletki maziowej i zapalenie ścięgna. Stawy mogą również boleć w wyniku nadmiernego ich użytkowania lub urazu a także z powodu stanu zapalnego i gromadzenia płynów a nawet zwykłego, codziennego zużycia. Dokładną przyczynę jeśli to coś poważnego proponuje ustalić z odpowiednim kompetentnym lekarzem i specjalistą w tej dziedzinie.

Ból stawów – objawy.

Objawy bólu stawów na początku są praktycznie nieodczuwalne. Trochę strzeli w łokciu czy nadgarstku, następnie coś zacznie delikatnie sztywnieć, czasami zapiecze i zapominamy o sprawie. Później gdy nic z tym nie zrobimy mogą występować bardziej nasilone objawy które obejmują sztywność, obrzęk, zaczerwienienie oraz ograniczenie zakresu ruchu. To już jest zdecydowany znak by zacząć działać i nie ma na co czekać.

ból stawów
zimy okład daje ulgę

Tradycyjne metody zwalczania bólu stawów.

Istnieje wiele naturalnych – tradycyjnych metod radzenia sobie z bólem stawów i warto w pierwszej kolejności sięgnąć po nie. Zamiast od razu rzucać się na suplementy, następnie leki przeciwbólowe i blokady.

Sprawdź na sobie i daj znać:

ból stawów
magiczny sok na ratunek!

Ból stawów – magiczny sok pomoże!

Na koniec zostawiłem wisienkę na torcie czyli magiczny sok! tak na prawdę nie jest magiczny:) Za to działa! Świetnie sprawdzi się na ból stawów i mięśni i wszystkie inne opisywane tutaj.

SOK Z ANANASA i GREJPFRUTA!

Super regenerujący sok na ból stawów z ananasa i grejpfruta. Wspomaga stawy, łagodzi stare urazy i kłopoty z chodzeniem… Wspaniały sok zawierający bromelinę i naringinę, składniki te działają przeciwzapalnie, przeciwnowotworowo i antyseptycznie, w połączeniu razem potrafią działać cuda, dla najlepszego rezultatu najlepiej spożywać ten sok na pusty żołądek.

Jak zrobić prawidłowo taki sok?

To jest właśnie klucz, sok ten musi zostać zrobiony w odpowiedni sposób by wyciągnąć z niego to co najlepsze. Zatem na dzień dobry potrzebujesz wyciskarki wolnoobrotowej, w tedy uzyskasz najwięcej soku.

W zależności od wielkości owoców, będziesz potrzebować ok 1/3 ananasa świeżego! Należy obrać go ze skóry – idealnie było by zmielić ze skórą ale w tedy trzeba bardzo dokładnie wyczyścić tą skórę i maczać w specjalnej zalewie by wyzbyć się wszystkich dodatków którymi owoce z dalekich krajów są pryskane – zakładam że nie chce CI się tego robić, dlatego jak wspomniałem – obierz skórę:)

Następnie grejpfrut, w zależności od rozmiaru najczęściej będzie to połowa owocu. Obieramy go tylko z zewnętrznej skórki, tak by zostało jak najwięcej białej skórki która jest pod spodem! to kluczowe!

Sumarycznie sok ma być pół na pół i powinno w sumie wyjść około 400-500 ml.

UWAGA! SOK NALEŻY WYPIĆ OD RAZU PO ZROBIENIU! w innym przypadku traci swoje właściwości!

Taki sok należy pić codziennie minimum przez 15 dni, bez ani jednego dnia przerwy! Jeżeli wypadnie jakiś dzień w którym nie wypijesz soku to zaczynasz pić na nowo od dnia pierwszego. Po 15 dniach powinieneś zdecydowanie czuć dużą ulgę lub całkowity brak bólu w stawach.

ból stawów
ile warte są soki ze sklepu które leżą tam tygodniami i miesiącami???

Podsumowanie:

W dzisiejszym wpisie poznałeś wiele ciekawych, tradycyjnych metod na walkę z bolącymi stawami. W tym jedna wyjątkową w postaci magicznego soku! Od Ciebie teraz zależy czy będziesz próbował naturalnych metod czy jednak jesteś leniem i od razu pobiegniesz po leki przeciwbólowe!

Powodzenia i życzę zdrowych naoliwionych stawów!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.